FREAX Kubek – prawdziwy hit wśród gadżetów reklamowych!

Kubek – prawdziwy hit wśród gadżetów reklamowych!


Dlaczego kubki z nadrukiem są jednymi z najpopularniejszych gadżetów reklamowych?
Klienci kochają kubki!

Profesjonalne badania nie mogą kłamać, zwłaszcza te przeprowadzone przez TNS OBOP. Dlatego firma Słodkie Upominki zdecydowała się na zlecenie badania dotyczącego najbardziej pożądanych gadżetów reklamowych. Bezsprzecznym liderem okazał się być oczywiście kubek reklamowy, który z niemal 60% głosów pokonał takich konkurentów jak maskotki, słodycze reklamowe i elektronikę!

Kubek to odzwierciedlenie naszych emocji

W kubku łączą się wszystkie nasze zmysły, zarówno węch jak i smak oraz wzrok i dotyk. Korzystając z kubka odczuwamy przyjemność z zaspokojenia pragnienia, ogrzania się, orzeźwienia czy też po prostu z picia naszego ulubionego napoju. Ulubiony kubek przywołuje więc mnóstwo pozytywnych emocji, które sprawiają, że chcemy się uśmiechać! Nie wierzysz? Zatem czytaj dalej…

Naukowcy nie mają wątpliwości – w kubku można odnaleźć odrobinę szczęścia!

Naukowcy niejednokrotnie zbadali dokładnie ludzki mózg, a jednym z wniosków, które wysnuli jest ten, iż spożywanie naszych ulubionych napojów powoduje wydzielanie się czynników szczęścia. Chodzi tu o takie neuroprzekaźniki jak chociażby endorfiny. Odczuwane szczęście jest skrupulatnie zapamiętywane przez nasz mózg, dzięki czemu pojawia się za każdym razem kiedy pijemy taki przysmak. Co kubek ma z tym wszystkim wspólnego? Otóż, jeśli w rytuale picia ukochanej kawy czy herbaty uczestniczy także kubek z logiem Twojego biznesu, jej nazwa jest również bardzo pozytywnie zapamiętywana.

Kubek – gadżet, który jest blisko klienta

Zastanów się, czy istnieje jakikolwiek inny gadżet reklamowy, który tak często znajduje się w pobliżu Twojego klienta? Każdego dnia, przynajmniej kilka razy trzymamy go w dłoni, kiedy pijemy poranną kawę lub delektujemy się aromatyczną herbatą. Dotykamy go ustami, a błądząc myślami wpatrujemy się nieświadomie w to co się na nim znajduje. Chyba nie zaprzeczysz zatem, że w takich chwilach nie można wyobrazić sobie lepszego sposobu na reklamę!

Kubek może tylko stać, a i tak nieustannie Cię reklamuje!

Wydaje Ci się, że kubek reklamowy jest słabym gadżetem, bo korzysta z niego tylko jedna osoba? Jesteś w dużym błędzie, a żeby tego dowieść wystarczy zastanowić się ilu obserwatorów zauważy logo Twojej firmy, gdy właściciel kubka skorzysta z niego w pracy! Ile osób każdego dnia odwiedza urzędy, sklepy czy gabinety lekarskie? Każda z nich może zwrócić uwagę na kubek stojący na biurku obsługującej go osoby, a to oznacza praktycznie darmową reklamę dla Ciebie!

Każdy ma kubek!

Z kubka korzystają dosłownie wszyscy, dlatego bez cienia wątpliwości można stwierdzić, iż jest to najlepszy sposób na reklamowanie Twojej firmy. Taki gadżet doskonale spełni swoją rolę we wszystkich branżach, więc tak naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać.

Powierzchnia nadruku na kubku? Tanio i trwale!

Być może zastanawiasz się po co inwestować w kubki skoro możesz umieścić swoją reklamę w gazecie, albo na koszulkach? Cóż, wykupienie nawet niewielkiej rubryki w prasie może sporo Cię kosztować. Natomiast kubek to niewielki koszt i gwarancja trwałości!

Kubek długofalową reklamą

Zwykła reklama, którą oglądamy w telewizji trwa najwyżej kilka sekund, po których po prostu zapominamy o produkcie. Umieszczając jednak reklamę na kubku sprawiasz, że logo Twojej firmy wbija się w pamięć jego właściciela dzień po dniu! A czy nie o to w tym wszystkim chodzi?! Aby małym kosztem wpływać na decyzje potencjalnego klienta o wyborze Twoich usług? Wystarczy wybrać odpowiedni przekaz, umieszczony na odpowiednim kubku. Ale to zostaw już fachowcom, takim jak my!