FREAX O nas

O nas


Kilka słów o naszej firmie

Firma FREAX powstała pod koniec 2006 roku. Przez kilka pierwszych lat głównym zakresem naszych działań było projektowanie graficzne, tworzenie materiałów reklamowych, promocyjnych oraz tworzenie serwisów i stron www... zarówno dla klientów zewnętrznych jak i na własne potrzeby. Działalność agencji reklamowej pozwoliła nam także na zdobycie doświadczenia w obsłudze klientów od strony przygotowywania i dostarczania gadżetów reklamowych, które wykonywali dla nas podwykonawcy. W tym czasie powstał także nasz pierwszy sklep internetowy. Sprzedawaliśmy w nim między innymi gadżety z nadrukiem oraz foto prezenty. W tamtym czasie byliśmy jedynie pośrednikiem w sprzedaży (produkty wykonywała dla nas firma zewnętrzna), ale to na nas spoczywało zadanie przygotowania wszystkich projektów do druku oraz obsługa klientów od początku do końca.

W 2009 roku zakupiliśmy niezbędne maszyny i rozpoczęliśmy produkcję gadżetów z nadrukiem już we własnym zakresie. Zdobyte doświadczenie w poprzednich latach działalności pozwoliło nam dopracować jakość naszych produktów do maksimum zachowując tym samym atrakcyjne ceny dla klientów – zarówno detalicznych jak i firmowych. Skupiliśmy się na produkcji kubków reklamowych i kubków z nadrukiem – także dla osób prywatnych. W swojej ofercie mieliśmy kilkanaście najpopularniejszych modeli do zadruku. Stworzyliśmy markę MojKubek.pl (która w 2015 przekształciła się w Sire.pl) prezentującą wszelkie dostępne produkty. Dodatkowo zaczęliśmy także wykonywać nadruki na materiałach płaskich i tekstylnych takich jak odzież sportowa, poduszki, podkładki pod mysz (mousepady), puzzle oraz podstawki pod kubki. Zaczęliśmy także obsługiwać agencje reklamowe jako podwykonawcy dla ich klientów.

2015 roku w naszej firmie pojawiły się kolejne nowe maszyny dzięki, którym rozpoczęliśmy wykonywanie nadruków na tekstyliach – już nie tylko sportowych. Wykonujemy obecnie nadruki na koszulkach, bluzach, spodniach, czapkach i innej odzieży.

W 2016 roku kolejna inwestycja w naszej firmie pozwoliła nam na dalsze rozszerzenie działalności oraz poszerzenie oferty produktowej. Od tej chwili wykonujemy także nadruki na innych mediach, a mianowicie na skórze, drewnie, szkle, plastiku. Dodatkowo, dzięki możliwości druku białą farbą jako nieliczni z konkurencji mamy możliwość wykonywania pełnokolorowych nadruków na kolorowej (nie tylko białej) ceramice czyli np. na kubkach czarnych – co do tej pory było zarezerwowane tylko dla dużych nakładów. My możemy to zrobić już od jednej sztuki.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych oraz instytucjonalnych takich jak korporacje, samorządy czy także agencje reklamowe pozwoliło nam dopracować wszelkie aspekty naszej działalności od każdej strony. Do tej pory ilość wyprodukowanych gadżetów przez nas liczy się w setkach tysięcy sztuk.

Na chwilę obecną staramy się sukcesywnie powiększać ofertę naszych produktów oraz usług. Staramy się także rozszerzać asortyment naszego detalicznego sklepu internetowego dążąc do tego żeby stać się największym i jedynym tego typu sklepem w Polsce. W planach jest także ekspansja na rynki zagraniczne.